چهارشنبه 27 تیر 1403

شناسایی و رفع 5 نیاز فناورانه صنایع استان یزد در سال جاری/شرکت های مستعد برای دانش بنیان شدن حمایت می شوند

  • 1402/08/23 - 10:51
  • - تعداد بازدید: 125
  • - تعداد بازدیدکننده: 124
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z7ud
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد:

شناسایی و رفع 5 نیاز فناورانه صنایع استان یزد در سال جاری/شرکت های مستعد برای دانش بنیان شدن حمایت می شوند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد گفت: یکی از برنامه های این شرکت که بر اساس زمان بندی مشخص در حال انجام است شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی است که در این زمینه پنج نیاز واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان امسال شناسایی و رفع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد، مسلم فلاح زاده مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد با اشاره به حمایت ها و برنامه‌های معاونت صنایع کوچک این شرکت در راستای توسعه فناوری و ارائه خدمات کلینیکی به واحدهای صنعتی اظهار کرد: یکی از برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد که بر اساس زمان بندی مشخص در حال انجام است شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی است که خوشبختانه در شش ماهه اول سال 4 نیاز واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان شناسایی شد.

وی با اشاره به رفع نیاز فناورانه یکی از واحدهای صنعتی در حوزه قطعه سازی افزود: با توجه به ضرورت توسعه صنعت قطعه سازی و ماشین سازی در استان به عنوان یکی از برنامه های مهم سند تحولی یزدنوین، سیاست ها و حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی در این راستا نیز تا تحقق مطلوب این سند مهم ادامه خواهد داشت.

فلاح زاده خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات کلینیکی از ابتدای سال جاری تاکنون 5 کلینیک مشاوره سیار برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد برگزار شده که با انجام 7 مورد عارضه یابی و ارائه خدمات توسعه کسب و کار، برای این واحدهای صنعتی، 4 پروژه بهبود صلاح فرآیند مدیریت بر مبنای عارضه یابی ها تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد با بیان اینکه رویکرد توسعه صنعتی استان یزد بر اساس توسعه صنایع دانش بنیان و فناور است گفت: در کنار حمایت ها و مشوق هایی که بر اساس دستورعمل ها سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده، شرکت شهرکهای صنعتی استان برای توسعه این شرکت ها برنامه های مختلفی را در دستور کار دارد که یکی از این برنامه ها شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن در شهرکها و نواحی صنعتی است که از ابتدای سال تاکنون بر اساس پایش های صورت گرفته 4 واحد صنعتی در این حوزه شناسایی شده است.

وی ادامه داد: از بین واحدهای مستعد شناسایی شده یک واحد صنعتی دانش بنیان شده و بقیه واحدها نیز در حال طی کردن روندهای دانش بنیان شدن هستند.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست
  • کد خبر : 23377
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب