اخبار > افتتاح دفاتر شوراهای حل اختلاف ویژه صنعت و معدن در استان یزد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد:

افتتاح دفاتر شوراهای حل اختلاف ویژه صنعت و معدن در استان یزد

شوراهای حل اختلاف ویژه صنعت و معدن با حضور حجت الاسلام والمسلمین مظفری در استان یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور در جلسه افتتاح شورای حل اختلاف ویژه صنعت و معدن اظهار داشت: آیت الله رئیسی حمایت همه جانبه از بخش تولید،صادرات و ... دارد.

وی با بیان اینکه ایجاد شوراهای حل اختلاف به‌ صورت تخصصی کارکرد خوبی در جهت رفع دغدغه‌های فعالان همان حوزه و تسریع و تسهیل در رسیدگی به مسائل حقوقی و مشکلات تخصصی دارد افزود : شوراهای حل اختلاف در حوزه های مختلف تخصصی نظیر شورای حل اختلاف ویژه پزشکان ، کشاورزان و صنعت و معدن راه اندازی شده است.
رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور ادامه داد: شوراهای حل اختلاف با توجه به فلسفه اولیه خود یعنی ایجاد صلح و سازش به سهولت می توانند بخشی از حجم کار قوه قضاییه را کاهش دهند و در این زمینه فرهنگ‌‌سازی لازم، تاثیر مناسبی بر حل و فصل دعاوی حوزه صنعت و تولید از طریق ایجاد تفاهم و اعتمادسازی خواهد داشت و این کاری ارزشمند در حمایت از تولید است.

در ادامه محمدرضا حداد معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد ضمن خیرمقدم به رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور، با بیان اینکه جامعه صنعتی یکی از جوامع موفق در کشور است اظهار داشت: خوشبختانه تفاهم نامه ای که مابین رئیس شوراهای حل اختلاف کشور و سازمان صمت تنظیم و ابلاغ شد مقدماتی را برای تشکیل شوراهای حل اختلاف ویژه صنعت، معدن و تجارت ایجاد کرد.

 

تاريخ: 1398/11/15  | ساعت: ١٢:٤٤ | شناسه: ٩٢٩٩ | تعداد نمايش: 60

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج