اخبار > حضور 7 واحد توليدي استان يزد در نمايشگاه آگروفود تهران
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

سرپرست شركت شهركهاي صنعتي يزد:

حضور 7 واحد توليدي استان يزد در نمايشگاه آگروفود تهران

سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از حضور فعال 7 واحد توليدي از شهركها و نواحي صنعتي استان يزد در نمايشگاه بين المللي صنايع كشاورزي و غذايي تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد،‌ سيدعلي عزالديني با ذكر اين خبر گفت: واحدهاي توليدي ياس كوير ابركوه(شيكا)، روغن كنجد بنه بن، صنايع نيلوفر پلاستيك، شيمي پلاستيك و صنايع غذايي ارگانيك نيري از جمله واحدهايي هستند كه در اين نمايشگاه اقدام به اخذ غرفه و ارائه محصولات و توانمنديهاي خود پرداختند.

وي افزود: همچنين در راستاي حمايت از صنايع كوچك استان، 20 نفر از صنعتگران در قالب تور صنعتي از اين نمايشگاه بازديد كردند.

عزالديني با بيان اينكه اين نمايشگاه از مهمترین رویدادهای سالیانه صنعت غذایی و کشاورزی در منطقه است، اظهار كرد: این نمایشگاه با حضور ۷۶۵ شرکت داخلی و ۱۶۰ شرکت خارجی از ۲۰ کشور جهان فعالیت خود را آغاز کرد و کشورهای اسپانیا، اتریش، آلمان، ایتالیا، اسلواکی، امارات متحده عربی، اندونزی، برزیل، ترکیه، تونس، چین، دانمارک، روسیه، سوئیس، گرجستان، لهستان، مغولستان، هلند، هند و یونان در آن شرکت كردند.

گفتني است: بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی اگروفود از ۲۸ تا ۳۱ خرداد در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد.

تاريخ: 1398/04/01  | ساعت: ١٨:١٨ | شناسه: ٦٤٣٨ | تعداد نمايش: 204

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج