اخبار > افزایش تلاش کارکنان در راستای تحقق رونق تولید/ تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با کاركنان و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد:

افزایش تلاش کارکنان در راستای تحقق رونق تولید/ تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان

وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با کاركنان این وزارتخانه و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت، بر تلاش بیشتر برای تحقق رونق تولید تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، رضا رحمانی در دیدار نوروزی با کاركنان اين وزارتخانه و فعالان صنعت، معدن و تجارت، ضمن تبریک سال جدید گفت: امیدوارم در سال جدید با افزایش تلاش به رونق تولید که شعار سال 1398 است، دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به سیل اخیر گفت: خارج شدن از این مشکل نیازمند یک تلاش همگانی است. از آغاز این مشکل تمام سازمان‌ها و بخش‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان، فعالیت مجدد شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی تلاش کردند و تا پایان این بحران هم آن‌ها را حمایت می‌کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این‌که واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف خسارت دیده از سیل مورد حمایت قرار می‌گیرند، تصریح کرد: به‌طور حتم باید نقاط حادثه خیز شهرک‌های صنعتی شناسایی و ایمن سازی شود تا در حوادث دیگر شاهد چنین خسارت‌هایی نباشیم.

شایان ذکر است، رحمانی در پایان این دیدار از نزدیک در جریان مشکلات، درخواست‌ها و پیشنهادات کاركنان این وزارتخانه و فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

تاريخ: 1398/01/17  | ساعت: ١٢:٥٠ | شناسه: ٥٤٨٢ | تعداد نمايش: 812


خروج