اخبار > ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد/ اتفاق نظر تمامي اركان نظام براي حمايت از توليد در شرايط حساس كنوني
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت تأكيد كرد:

ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد/ اتفاق نظر تمامي اركان نظام براي حمايت از توليد در شرايط حساس كنوني

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با تأكيد بر ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد گفت: تمامي اركان نظام روي حمايت از موضوع توليد در شرايط حساس كنوني، همفكر و متفق القول هستند.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، محسن صالحي‌نيا در ديدار نوروزي با معاونان، مديران و كاركنان اين سازمان با اشاره به نامگذاري سال 1398 به عنوان "رونق توليد" از سوي مقام معظم رهبري، افزود: امسال را با هماهنگي و هم‌افزايي مضاعف با ديگر دستگاه‌ها و صرف انرژي بيشتر براي نيل به اهداف مورد نظر براي تحقق شعار وزين سال آغاز مي‌كنيم.

وي با ابراز تأسف از خسارات وارده بر اثر سيل اخير در برخي استان‌هاي كشور تصريح كرد: تلاش همكاران ما در شهرك‌هاي صنعتي استان‌هايي كه درگير موضوع سيل بودند، شبانه روزي بود و اين تلاش در تعامل و همكاري مستمر با ستادهاي استاني مديريت بحران چند برابر شد كه جا دارد از اين تلاش جهادي تقدير و تشكر به‌عمل آيد.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در ادامه گفت: برنامه‌هاي كوتاه مدت و بلند مدت اين سازمان براي جبران خسارات وارده بر اثر سيل تدوين شده است كه در قالب تصميمات كلان به‌زودي جمع‌بندي و ارائه خواهد شد.

صالحي‌نيا با تأكيد بر هم‌افزايي هرچه تمام‌تر براي تحقق اهداف پيش روي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در سال جديد اضافه كرد:  اركان اجرايي در شهرك‌هاي صنعتي سراسر كشور بايد در اين زمينه تلاش و همكاري لازم را داشته باشند.

وي با اشاره به تأكيدات مقام عالي وزارت صنعت، معدن و تجارت بر ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد خاطرنشان كرد: هم در سطح استاني و هم در سطح ملي بايد با ديدي وسيع‌تر، در مسير حمايت همه‌جانبه از توليد و زيرساخت‌هاي صنعتي گام برداشته شود.

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت توليد را قاموس مشترك تمامي اركان نظام عنوان كرد و گفت: خوشبختانه تمامي اركان نظام روي حمايت از موضوع توليد در شرايط حساس كنوني، هم فكر و متفق القول هستند و در همين راستا بايد در تحقق شعار سال نهايت كوشش خود را انجام دهيم و مطمئناً پاداش اخروي اين تلاش نيز نزد پروردگار محفوظ است.

صالحي‌نيا در پايان از مجموعه اركان سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در سطوح ملي و استاني خواست در سال رونق توليد با جديت و پشتكار بيشتر در مسير حمايت و صيانت از توليد و اشتغال در صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي كشور گام‌هاي مؤثر و سازنده بردارند.

تاريخ: 1398/01/17  | ساعت: ١٢:٣٠ | شناسه: ٥٤٧٩ | تعداد نمايش: 625


خروج