اخبار > 10 درصد فضای شهرک های صنعتی را به فضای سبز اختصاص دهیم
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد:

10 درصد فضای شهرک های صنعتی را به فضای سبز اختصاص دهیم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد گفت: ما موظفیم 10 درصد از فضای شهرک های صنعتی را به فضای سبز اختصاص دهیم.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد به نقل از ایرنا سيد مسعود عظیمی، روز چهارشنبه در آئین روز درختکاری که در شهرک صنعتی جهان آباد میبد با حضور دانش آموزان برگزار شد با تشکر از منابع طبیعی و جهاد کشاورزی که بهترین نهال ها را در اختیار مردم می گذارند تصریح کرد: در این شهرک ها برای آبیاری فضای سبز و نیز استفاده در صنعت از آب یک بار مصرف استفاده نمی شود بلکه از پساب آب های تصفیه شده استفاده می شود.

عظیمی افزود: شهرک صنعتی جهان آباد میبد به عنوان یک شهرک صنعتی استثنایی در کشور فوق العاده پویا و فعال و با داشتن امکاناتی در سطح مطلوب نشان از خوب بودن مردمان این شهر دارد.

این مسئول یاد آور شد: این شهرک افتخار شهرستان و استان است که باید از دست اندرکاران آن و کارآفرینانی که دراین شهرک مشغول هستند و همینطور نیروهای فضای سبز که در سرسبز نگه داشتن این شهرک با کاشت درخت هایی و حفاظت از فضای سبز ایجاد شده تلاش می کنند تشکر کرد.

وی با اشاره به ییشرفتی که این شهرک در حوزه فضای سبز داشته است ، گفت: اگر مردم نذری دارند که می خواهند به جا آورند و کار خیری در نظر دارند می توانند نذر و کار خیر خود را قالب کاشت درخت در این شهرک به جا بیاورند.

مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی جهان آباد میبد نیز گفت : در سال جاری برای توسعه فضای سبز شهرک صنعتی جهان آباد بیش از 5 هکتار فضا اختصاص داده شده است و بیش از 6 هزار نهال زیتون ، سنجد و سایر گونه های گیاهی قابل کشت در این شهرک کاشت گردیده است.

تاريخ: 1397/12/22  | ساعت: ٠٨:٠٧ | شناسه: ٥٢٨٠ | تعداد نمايش: 100

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج