اخبار > اشتغال موتور محرك توسعه و رونق اقتصادي است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد:

اشتغال موتور محرك توسعه و رونق اقتصادي است

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد در ديدار با مديركل امور بانوان و خانواده استانداري بر نقش بانوان در ايجاد اشتغال و كارافريني در توسعه استان تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي در جلسه گروه كاري اشتغال كه با حضور جمعي از بانوان نماينده ادارات استان در منطقه ويژه اقتصادي يزد برگزار شد، از شناسائي و استعداد يابي خوشه هاي كسب و كار در استان خبر داد.

سيد مسعود عظيمي در ابتداي اين جلسه از زون بندي هفتگانه مستقر در شهرك هاي صنعتي اشاره كرد و خاطر نشان ساخت كه در حال حاضر 45واحد درمنطقه ويژه اقتصادي به بهره برداري رسيده است كه ظرفيت 1500نفر اشتغال را ايجاد نموده است.

مديركل امور بانوان و خانواده استانداري يزد نيز هدف ازاين گروه كاري را آشنايي و اطلاع رساني دستگاههاي مرتبط و تعامل درراستاي ايجاد اشتغال هاي خرد و متوسط در حوزه بانوان دانست.

فاطمه دانش يزدي افزود: حضوربانوان درعرصه هاي اقتصادي نشان از توانمندي آنان دارد. وي با اشاره به اينكه كار آفريني و اشتغال موتور محرك توسعه و موفق اقتصادي است گفت : بايد ازاين پتانسيل استفاده بهينه در راستاي تعامل و سوق دادن دستگاهها استفاده كرد.

در ادامه نماينده بانوان ادارات استان از شركت صنايع غذايي داتيس توليد كننده انواع روغن كنجد بازديد و از نزديك در جريان فرايند توليد اين واحد توليدي قرار گرفتند.

تاريخ: 1397/11/06  | ساعت: ١١:٤١ | شناسه: ٤٧٢٨ | تعداد نمايش: 76

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج