اخبار > لزوم رفع نیازهای بخش خصوصی توسط مراکز کسب و کار
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت:

لزوم رفع نیازهای بخش خصوصی توسط مراکز کسب و کار

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: رفع نیازهای بخش خصوصی مهمترین ویژگی مراکز کسب و کار در شهرک‌های صنعتی است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد به نقل از ايسنا، «محسن صالحی نیا» در حاشیه افتتاح مرکز کسب و کار استان، با بیان این که در حال حاضر هشت مرکز خدمات فناوری و کسب و کار با این مختصات و ویژگی در کشور وجود دارد، اظهار کرد: این ها مراکزی هستند که فعالیت های مختلفی را ارایه می دهند اما مهمترین ویژگی آن ها این است که بوسیله بخش خصوصی و براساس نیازمندی هايشان ایجاد می شود.

وی افزود: رفع نیازمندی‌های نظیر عارضه یابی واحدهای صنعتی، مسائل طراحی و فرایند، صادرات، خوشه‌ها و زنجیره تامین از جمله اقدامات و وظایف تعیین شده برای مراکز کسب و کار در کشور است.

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نتیجه استفاده مشترک از این خدمات را برخورداری از هزینه های بسیار کم و ارایه بروزترین خدمات دانست و بیان کرد: هنگامی که تولید اقتصادی شود و عملکرد زنجیره‌های تامین به نحوی باشد که مشکلات در زمینه فراهم کردن مواد اولیه حل شود می توانیم شاهد تولید محصولاتی با کیفیت و با صرفه باشیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که رفع مشکلات بخش خصوصی توسط مراکز کسب و کار ضروری است، گفت: این مراکز با ایجاد فن آوری می‌توانند نقشی موثر در فروش و صادرات محصولات ایرانی داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به این که مردم استان یزد و ساير استانها با بهره مندی از مرکز فناوری کسب و کار می توانند از کالاهای مصرفی با کیفیت بالا برخوردار شوند، خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی این مراکز با این ویژگی‌ها در ساير نقاط کشور باشیم.

 

تاريخ: 1397/11/26  | ساعت: ١١:٢٢ | شناسه: ٤٦٦٦ | تعداد نمايش: 69

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج