اخبار > مشكلات شهرك هاي صنعتي مهريز و يزدمهر مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد خبر داد:

مشكلات شهرك هاي صنعتي مهريز و يزدمهر مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: در راستاي بررسي مشكلات و كمبودهاي شهركها و نواحي صنعتي استان و اجراي سياستهاي دولت تدبير و اميد مشكلات شهرك هاي صنعتي مهريز و يزدمهر مورد رسيدگي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، سيد مسعود عظيمي در اين جلسه كه با حضور رستگاري فرماندار مهريز برگزار شد، با تاكيد بر عزم جدي اين شركت در شناسايي و رفع كمبودها و نواقص شهركها و نواحي صنعتي استان گفت: تا كنون اين جلسات در 13 شهرك و ناحيه صنعتي با حضور مديران و نمايندگان واحدهاي صنعتي برگزار شده است و مصوبات آن در دست پيگيري و اقدام مي باشد.

وي با بيان اينكه شهرك صنعتي مهريز داراي زيرساخت مناسب است، گفت: از جمله مهمترين مشكلات اين شهرك صنعتي اليندگي برخي از واحدهاي همجوار، نداشتن آب مطمئن در فصل تابستان، عدم آسفالت برخي از معابر، وجود سگهاي ولگرد در سطح شهرك،‌ پياده روسازي شهرك و مشكلات واحدهاي صنعت مي باشد.

عظيمي همچنين با اشاره به آماده بهره برداري بودن شهرك صنعتي يزدمهر گفت: اين شهرك صنعتي از لحاظ جغرافيايي در موقعيت بسيار مناسبي قرار گرفته است و امكانات اوليه براي سرمايه گذاران فراهم شده است و داراي چشم انداز اقتصادي بسيار ايده الي مي‌باشد.

خاطر نشان مي سازد: اين جلسه در محل شركت خدماتي شهرك صنعتي مهريز و با حضور معاون فرماندار مهريز و جمعي از صنعتگران مستقر در شهركهاي صنعتي برگزار شد.

تاريخ: 1397/10/04  | ساعت: ٠٨:٤٢ | شناسه: ٣٤٨٧ | تعداد نمايش: 89

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج