اخبار > راه اندازی دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه در میبد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

در راستای تلفیق علم با تجربه :

راه اندازی دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه در میبد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: این دفتر قرار است در زمینه ارتقا،بازسازی بسیاری از تکنولوژی ها ورفع نیازمندی فناورانه در شهرک صنعتی فعالیت کند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، همزمان با هفته پژوهش و با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و جمعی از اساتید دانشگاه میبد،دفترارتباط صنعت با دانشگاه در شهرک صنعتی جهان آباد میبد با 30 میلیون تومان تجهیز و راه اندازی شد.

سيد مسعود عظيمي درمراسم افتتاح این دفتر گفت: این دفتر قصد دارد با استفاده از توان دانشگاه میبد و دیگر اساتید دانشگاهها و با بهره مندی از ظرفیت های خوب صنعتی شهرستان میبد، نسبت به ارتقاء ، بازسازی بسیاری از تکنولوژی ها و همچنین حوزه مدیریتی صنعت و نیازمندی فناورانه درشهرک صنعتی کارکند.

وي افزود: ما در بحث مسائل زیست محیطی ، پساب ها و پسماندهای صنعتی ، آلایندگی هایی که درتعدادی از صنایعمستقر در شهرستان و استان هستند به دانشگاه نیاز داریم.

عظیمی گفت: ما به گیاهان مناسب برای پوشش شهرک ها و نواحی صنعتی و لکه های صنعتی نیاز به دانشگاه داریم، در حوزه روانشناسی صنعتی ، آموزش در صنعت نیاز به دانشگاه داریم و دانشگاه است که می تواند با علم روزش درحوزه های مختلف صنعت را یاری کند.

.

تاريخ: 1397/10/01  | ساعت: ٠٩:٥٥ | شناسه: ٣٤٠٩ | تعداد نمايش: 107

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج