اخبار > پيگيري رفع مشكل تلفن 5 شهرك و ناحيه صنعتي استان يزد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد خبر داد:

پيگيري رفع مشكل تلفن 5 شهرك و ناحيه صنعتي استان يزد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات بر ضرورت تکمیل زیرساختهای مخابراتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، "سید مسعود عظیمی" در این دیدار که صبح امروز در محل شرکت مخابرات یزد برگزار شد با بیان اینکه در حال حاضر بيش از 15 شهرک و ناحیه صنعتی استان از امکانات مخابراتی برخوردار می باشند، اظهار داشت: ايجاد و تكميل زيرساختهاي مناسب براي واحدهاي توليدي و صنعتي، از ضروريات بخش توليد و صنعت است.

وی افزود: تکمیل زیرساختهای مخابراتی و افزایش ظرفیت شبکه های موجود در برخی از نواحی و شهرکهای صنعتی استان به منظور برقراری ارتباط و استفاده از اینترنت امری ضروری است .

عظیمی تصریح کرد: کمبود ظرفیت شبکه های موجود، نبود فیبر نوری، نبود شبکه مخابراتی در تعدادی از شهرکهای صنعتی از مهمترین مشکلاتی است که صنعتگران مستقر با آن روبرو هستند.

وی ادامه داد: طی این جلسه مشکلات شهرکهای صنعتی تفت 2 و نواحی صنعتی رستاق، بهاباد، عقدا و هرات مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

سرپرست شرکت مخابرات استان نیز در این دیدار گفت: ارائه امکانات مناسب بخش تولید و حمایت از صنعتگران از اولویت های مخابرات است و حل مشکلات موجود در دستور کار قرار دارد.

زارع ده آبادی با اشاره به برخی کمبودها در شهرکها و نواحی صنعتی استان اظهار داشت: توسعه مخابراتی شهرکها و نواحی صنعتی با برنامه ریزی مناسب در آینده نزدیک مرتفع خواهد شد و امکانات مناسبی در اختیار تولید کنندگان و فعالین بخش صنعت قرار خواهد گرفت.

عظیمی در پایان جلسه ابراز امیدواری کرد با همکاری دو مجموعه شاهد رفع مشکلات و رشد بیش از پیش صنعت استان بخصوص واحدهای صنعتی کوچک و متوسط باشیم.

تاريخ: 1397/09/30  | ساعت: ١٢:٠٩ | شناسه: ٣٤٠٤ | تعداد نمايش: 115

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج