اخبار > بررسي مشكلات پروژه هاي عمراني شركت شهركهاي صنعتي استان يزد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد خبر داد:

بررسي مشكلات پروژه هاي عمراني شركت شهركهاي صنعتي استان يزد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: مشكلات پروژه هاي عمراني در دست اجرا در شهركها و نواحي صنعتي استان با حضور صادقيان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد در محل شركت مورد بررسي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان يزد، سيد مسعود عظيمي در اين جلسه با اشاره به مشكلاتي كه با تغييرات شديد نرخ ارز براي پروژه هاي عمراني و پيمانكاران اتفاق افتاده است گفت: با افزايش ناگهاني نرخ ارز و افزايش قيمت مواد اوليه در اجراي طرح هاي عمراني برخي از اين طرح ها در سطح شهركهاي صنعتي دچار مشكلاتي شده اند كه نيازمند راهنمايي از سوي معاونت عمراني استانداري مي باشد.

صادقيان معاون عمراني استاندراي يزد نيز در اين جلسه با اشاره به برخي از صحبتها در خصوص قيمت گذاري شهركهاي صنعتي گفت: در تيين قيمت اراضي شهركهاي داراي متقاضي بايستي علاوه بر كاهش هزينه ها بر تغيير الگوهاي اجراي طرح هاي عمراني نظارت بيشتري صورت گيرد.

وي با اشاره به مطالبات پيمانكاران از دستگاه هاي اجرايي نيز گفت: با تمهيداتي كه با برخي از بانك ها انديشيده شده است اين مطالبات نيز قابل پرداخت خواهد بود و تهاتر لازم از سوي دولت صورت خواهد گرفت.

تاريخ: 1397/09/26  | ساعت: ١٢:٢١ | شناسه: ٣٢٨٧ | تعداد نمايش: 88

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج