اخبار > تعيين تكليف 59 پرونده راكد در شركت شهركهاي صنعتي استان يزد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد خبر داد:

تعيين تكليف 59 پرونده راكد در شركت شهركهاي صنعتي استان يزد

جلسه شوراي حل اختلاف شرکت شهرکهای صنعتی با حضور صبوري نژاد داور و نماينده حقوقي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، در محل شركت برگزار شد.

 گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي مدیرعامل شركت گفت: در اين جلسه كه با حضور نمايندگاني از واحدهاي صنعتي برگزار شد، 59 پرونده مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت و داور مرضي الطرفين نظر نهايي خويش را صادر كرد.

عظیمی افزود: طي اين جلسه از مجموع پرونده هاي رسيدگي شده، تصميم داوري مبني بر 35 پرونده فسخ قطعي و 24 مورد اعطاي مهلت قرار گرفت كه در مجموع بيش از 90 هزار متر مربع از اراضي شهركهاي صنعتي در مرحله آزادسازی قرار گرفت.

وي هدف از تشكيل اين شورا را پيگيري اجراي تعهدات طرف هاي قرارداد با شركت به منظور استفاده بهينه از ظرفيت هاي موجود در شهركهاي صنعتي استان عنوان كرد و افزود: از اولویتهای ما در شهرکهای صنعتی استان يزد باز پس گیری عرصه های راکد به چرخه صنعت استان است که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات حل اختلاف و داوری به طورمنظم و مستمر با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به طور جد در حال پیگیری و اجراست.

تاريخ: 1397/09/18  | ساعت: ٠٨:٥٧ | شناسه: ٣٠٦٥ | تعداد نمايش: 100

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج