اخبار > شرکت صنایع آرمان سلولز اشکذر افتتاح شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

همزمان با هفته دولت:

شرکت صنایع آرمان سلولز اشکذر افتتاح شد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار یزد و معاونان استاندار شرکت صنایع آرمان سلولز اشکذر با ایجاد اشتغال بیش از ٣٠٠ نفر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، ‌سيد مسعود عظيمي در حاشيه مراسم افتتاح اين واحد توليدي گفت: در ايام هفته دولت با حضور زماني قمي استاندار يزد ‌و تعدادی از مدیران استان و شهرستان شرکت صنایع آرمان سلولز اشکذر با ایجاد اشتغال ۳۰۰ نفر افتتاح شد.

استاندار یزد در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و مردم و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، ‌گفت: ‌نسخه موفق همه کشورهای توسعه یافته به ویژه در حوزه اقتصاد، ‌اعتماد به بخش خصوصی و سپردن امور به آنهاست.

"‌محمود زمانی قمی" ‌ادامه دا‌د: ‌اگر می خواهیم رانت خواری و فساد را در کشور ریشه کن کنیم یا شاهد فساد و رانت خواری کمتری باشیم، ‌لازم است با اعتماد کامل به بخش خصوصی این بخش را وارد میدان عمل کنیم و دولت از بنگاه داری دست بردارد و تنها نقش نظارتی را برعهده داشته باشد.

زمانی قمی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: ‌برکات افتتاح پروژه های هفته دولت در زندگی مردم تاثیرگذار باشد و دولتمردان جمهوری اسلامی ایران در تداوم خدمت صادقانه به مردم تداوم توفیق داشته باشند.

 

تاريخ: 1397/06/06  | ساعت: ١٨:٣٨ | شناسه: ١٣٨٤ | تعداد نمايش: 335

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج