اخبار > حضور 35 واحد صنعتی استان يزد در بزرگترین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک ایران
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان يزد خبر داد:

حضور 35 واحد صنعتی استان يزد در بزرگترین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک ایران

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان يزد از حضور 35 واحد صنعتي از شهركها و نواحي صنعتي استان يزد در بزرگترين نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک ایران خبرداد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي يزد، سيد مسعود عظيمي با اعلام اين خبر، افزود: اين نمايشگاه همزمان با 21 مرداد  روز حمايت از صنايع كوچك در مصلي تهران آغاز به كار خواهد كرد و تا 23 مرداد ماه براي بازديد عموم داير مي باشد.

وي تصريح كرد: این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط بین بنگاهی، به نمایش گذاشتن توان و اهمیت نقش صنایع کوچک و متوسط در اقتصاد کشور از یک سو، حمایت از کالای ایرانی و نیز هماهنگی پیاده سازی برنامه های توسعه صنایع کوچک و متوسط میان دستگاه های دولتی و غیر دولتی که به هر نحوی با صنایع کوچک در ارتباط هستند توسط سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برنامه ریزی شده است.

عظيمي گفت: همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک نمایشگاه توانمنديهاي صنعتي كوچك ايران گشایش می‌یابد که واحدهای تولیدی از بخش های صنعتی، ماشین آلات و صنایع فلزی، صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، پلاستیک و پتروشیمی، لوازم خانگی، برق و الکترونیک، صنایع نساجی، چرم و پوشاک را شامل می شود.

گفتني است كه بزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک ایران با حضور بیش از 1000واحد تولیدی از 21 لغایت 23مردادماه به مدت 3روز در مصلی بزرگ تهران برگزار خواهد شد.

تاريخ: 1397/05/15  | ساعت: ١٠:٤١ | شناسه: ١٠٠٤ | تعداد نمايش: 459


خروج