اخبار استانی
 

سهم شهرک‌ها و نواحی صنعتی از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده مشخص شد

نمایندگان در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده، با ماده 42 این لایحه و 12 تبصره ذيل آن با 156 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.


آغاز واگذاری فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور

در راستای اجراي تفاهم نامه تفویض اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، فرآیند صدور جواز تأسیس صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به خانه‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور واگذار شد.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت روز ملي هواي پاك بيانيه‌اي صادر كرد.


صادرات هر کالای ایرانی فرصتی برای اشتغالزایی جدید است/ شرایط تولیدی و صادراتی واحدهای صنعتی به‌طور مستمر باید رصد شود

رضا رحمانی در گردهمایی رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها افزود: برخی موضوعات و مشکلات مشترک است و اگر جایی تفویض اختیار لازم است، باید بدون محدودیت و در چارچوب قانون انجام شود.


شناسايي شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض بحران‌هاي طبيعي و تهيه نقشه واحدهاي صنعتي پرخطر

محسن صالحي‌نيا با اشاره به ضرورت برنامه‌ريزي براي مديريت بحران در جنبه‌هاي پيشگيري، آمادگي، مقابله و بازسازي اظهار داشت: تاريخچه مديريت بحران‌ها در كشور از منظر حادثه در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفته و زلزله و سيل به‌عنوان عوامل طبيعي و واحدهاي صنعتي پرخطر به‌عنوان عوامل انسان ساخت، مهمترين منشاء امكان وقوع بحران در شهرك‌ها و نواحي صنعتي شناسايي شده‌اند.


گردهمايي تخصصي مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي و مديران سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ايران در اصفهان برگزار شد

در اين گردهمايي كه به ميزباني شركت شهرك‌هاي صنعتي اصفهان به مدت دو روز در مجتمع فولاد مباركه برگزار شد، مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي سراسر كشور به بيان ديدگاه‌ها، مسائل و مشكلات حوزه فعاليت خود پرداختند و مديران سازمان صنايع كوچك و شهرک‌های صنعتی ايران نيز با تشريح اقدامات و برنامه‌هاي تحولي و پاسخگويي به مباحث مطروحه، انتظارات خود را از شركت‌هاي استاني تابعه بيان كردند.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه پيامي صادر كرد.


رئيس جمهور قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد

قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور" پيش از اين طي طرح دو فوریتی در نشست ۲۰ آذر مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفته بود و مصوبه مجلس شورای اسلامی با اصلاحاتی که با هماهنگی بانک مرکزی صورت گرفت، به تصویب رسید.


دستور رئیس‌ جمهور به بانک‌ها برای بازگشت واحد‌های تولیدی تملک شده به چرخه تولید

بابک دین پرست همچنين از دستور ویژه رئیس جمهور به استانداران برای ارزیابی واحد‌های اولویت‌دار خبر داد و گفت: با توجه به باقی ماندن عمر دو ساله دولت، باید این کار در دستور استانداران باشد. از اين رو از استانداران خواسته شده برنامه توسعه خود را برای دو سال باقی مانده دولت ارائه کنند.


بيانيه مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز بسیج مستضعفان

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن روز بسیج مستضعفان بيانيه‌اي صادر كرد.


مصون‌ سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سه‌شنبه شب در دیدار ۲۵۰۰ نفر از تولید کنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی كشور، هدف اصلی از اين نشست را تکریم این عناصر اساسی در افکار عمومی خواندند و سخنان تولید کنندگان در این دیدار را بسیار مهم، سنجیده و قابل توجه دانستند.


هرگونه افزایش قیمت در شرایط کنونی سوء استفاده و تخلف است/ برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیریت واردات و کاهش آن است/ تأمین نیازها از طریق داخلی سازی را دنبال می‌کنیم

رضا رحمانی شنبه شب در برنامه 'نگاه یک' شبکه يك سیما اظهار داشت: در شرایط کنونی، افزایش نرخ کالا و خدمات به هیچ عنوان از سوی دستگاه‌های دولتی انجام نخواهد شد و حتی مواردی كه اخیراً طي مصوباتی از ستاد تنظیم بازار کشور برای افزایش قیمت دریافت شد، فعلاً معلق شده است و برای جلوگیری از برخی سوء استفاده‌ها افزایش قیمت غیرقانونی است.


استفاده از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي

محسن صالحي‌نيا در بخشنامه‌اي به مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها متذكر شده است: در راستاي تحقق اهداف عاليه وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستاي سياست‌هاي ابلاغي مقام عالي وزارت مبني بر نظارت مستمر بر امور واحدهای توليدي و حل مشکلات آنان، لازم است در سطح شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه و در هماهنگي كامل با سازمان‌ صنعت، معدن و تجارت و كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، از تمامي ظرفيت‌های موجود برای حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتي به منظور حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و درپي آن، ارتقاء توان تولید ملي در کشور استفاده شود.


گازرسانی به شهرک صنعتی فولاد شهرستان اشکذر به بهره برداری رسید

پروژه گاز رسانی به شهرک صنعتی فولاد شهرستان اشکذر با حضور مقام عالی وزارت نفت و به صورت ویدئو کنفرانسی و با دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.


دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی و معرفي واحدهای تولیدی مشکل دار سراسر کشور

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی در آستانه 13 آبان و در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان با اشاره به سخنان چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر این‌که هرجا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می‌رویم، فرمودند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین گونه عمل کنند.


بخشنامه معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضائیه براي رفع مشكلات و موانع توليد و حمايت از فعالان اقتصادي

محمد باقر الفت با عنايت به تأكيدات رئيس قوه قضائيه، در بخشنامه‌اي به رؤسای دادگستری‌های کل استان‌های سراسر کشور، خودداري از مجموعه اقداماتي كه به تعطيلي واحدهاي توليدي منتج مي‌شود را ابلاغ كرد.


شرکت شهرک‌های صنعتی استان نقش پیشران توسعه یزد را ایفاء کند‌/ ضرورت فراهم شدن همه امکانات و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در استان

استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: شرکت شهرک‌ها می‌تواند نقش پیشران توسعه استان را ایفاء کند.


سیاست دولت تدبیر و امید استقرار صنایع در شهرک‌های صنعتی است

محسن صالحی‌نیا در آيين تكريم و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی یزد اظهار داشت: در بحث توسعه، عمده توجه به الگوهای سایر کشورهاست، درحالی که با وجود نگاه همیشگی به مقوله توسعه و تحول، نمونه‌های موفقی همچون شهرک‌های صنعتی یزد را در داخل کشور داریم.


۹۰ درصد صنایع استان یزد، کوچک و متوسط است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی یزد با اشاره به فعالیت و اشتغال ۲۴ هزار و ۶۹۵ نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان گفت: صنایع با اشتغال زیر ۵۰ و با ۱۰۰ نفر به عنوان صنایع کوچک و متوسط محسوب می‌شوند و در استان ۹۰ درصد از واحدها در این دسته قرار دارند.


افتتاح دو واحد تولیدی استان توسط استاندار یزد

"محمدعلی طالبی" استاندار یزد دو واحد تولیدی ساخت لامپ‌های ‌‌LED و بردهای الکترونیکی و تولید و بسته‌بندی روغن‌های خوراکی را در شهرک صنعتی یزد افتتاح کرد.


دستورالعمل تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط سال ١٣٩٨ به شبکه بانکی كشور ابلاغ شد

در راستای تأمين مالی بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط و با توجه به نامگذاری امسال به نام "رونق توليد" از سوی مقام معظم رهبری‌ و پيرو ابلاغ دستورالعمل تأمين مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط در سه سال گذشته و اتخاذ رويکرد مساعدت مقرراتی، زمينه مناسب‌تری به‌ ‌منظور تأمين مالی واحدهای ياد شده فراهم شد.


کمک به افزایش تولید و صادرات صدرنشین فعالیت‌هاست

وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت فرارسیدن دهم تیر ـ روز ملی صنعت و معدن ـ در پیامی با تبریک این روز ملی به صنعتگران، معدنکاران و تمامی تولید کنندگان، برخی از سیاست‌های اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق رونق تولید را تشریح کرد.


حضور 7 واحد توليدي استان يزد در نمايشگاه آگروفود تهران

سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از حضور فعال 7 واحد توليدي از شهركها و نواحي صنعتي استان يزد در نمايشگاه بين المللي صنايع كشاورزي و غذايي تهران خبر داد.


بازديد وزير دادگستري از يك واحد توليدي در شهرك صنعتي فولاد

سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: وزیر دادگستری به همراه استاندار یزد، معاونان و جمعی از مسئولان اجرایی استان روز سه شنبه از يك واحد تولیدی در شهرك صنعتي فولاد بازديد کرد.


تعيين تكليف 30 پرونده راكد در شركت شهركهاي صنعتي استان يزد

جلسه شوراي حل اختلاف شرکت شهرکهای صنعتی با حضور طهماسبي داور و نماينده حقوقي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، در محل شركت برگزار شد.


نوآوری، خلاقیت و درآمدزایی در حوزه محصولات کنجدی باید به‌صورت جدی مورد توجه قرارگیرد

فرماندار اردکان گفت: در صورت عدم بهبود شرایط تولید محصولات کنجدی اردکان و روزآوری آن مطابق ذائقه‌های جدید، بیش از سه‌هزار فرصت شغلی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در معرض خطر قرار خواهد گرفت.


نوآوری باید با فرهنگ و ارزش‌های اجتماعی هماهنگ شود

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علمی و ‌کاربردی کشور گفت: برای تولید محصولات باید از فناوری و نوآوری استفاده کرد و این نوآوری باید با فرهنگ و ارزش‌های جامعه همراه و همسو باشد.


ایده‌های استارتاپ باید به افزایش کیفیت محصولات کنجدی بیانجامد

نماینده مردم اردکان در مجلس با تاکید بر اینکه کلید موفقیت در رقابت و نوآوری است، گفت: اجرایی شدن ایده‌های استارت آپ باید به افزایش کیفیت محصولات کنجدی بیانجامد.


خوشه محصولات كنجدي زمينه ساز رشد و توسعه صنعت فرآوري كنجد شده است

سرپرست شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: فعاليت هاي خوشه محصولات كنجدي در چند سال اخير زمينه توسعه و رونق توليد محصولات كنجدي و فراورده هاي اين محصول را در شهرستان اردكان و استان يزد فراهم آورده است.


بازدید معاون وزیر کشور از کارخانه های لنا و پارس اروند یزد

"بابک دین پرست" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور به همراه "محمدعلی طالبی" استاندار یزد با حضور در منطقه ویژه اقتصادی ‌یزد از کارخانه‌های لنا و پارس اروند بازدید کردند.


بازديد معاون علمي و فناوري رئيس جمهور از 5 واحد صنعتي استان يزد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، صبح روز سه شنبه از پنج شرکت دانش بنیان منتخب شهرک صنعتی و منطقه ويژه اقتصادي یزد بازدید کرد.


صنعتگران مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور در سامانه 'حامي' ثبت نام كنند

به منظور تعامل نظام‌مند و مستمر قوه قضائيه با فعالان بخش خصوصی براي اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه ستاد مرکزی پيگيري اجراي سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائيه سامانه‌ای را تحت عنوان 'حمایت از فعالین اقتصادی' (حامی) راه اندازی نموده است.


آغاز پیاده سازی خوشه زیلو در استان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان،دردیدار با امام جمعه میبد ازآغازپیاده سازی خوشه زیلو دراستان خبرداد.


بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري

محسن صالحي‌نيا همزمان با سالروز ميلاد باسعادت حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در بخشنامه‌اي از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست در سطوح مختلف تصميم سازي و تصميم گيري، نسبت به بهره‌مندي از ظرفيت همكاران جوان مؤمن، انقلابی، دانا، کاردان و پرانگیزه كه با همت و هوشیاری و سرعت عمل و ابتکار باید در مسیر افتخارآمیز به سوی آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی گام بردارند، اقدام شود.


كمك‌هاي نقدي و غيرنقدي خانواده سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به سيل زدگان كشور

اميد ساعي در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدير از اقدام ملي و خداپسندانه واحدهاي توليدي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي سراسر كشور براي مشاركت در تهيه اقلام اساسي و ضروري مورد نياز سيل زدگان از محل توليدات داخلي خود گفت: از نخستین لحظات انتشار اخبار و تصاویر مربوط به سیل زدگان در مناطق شمال، غرب و جنوب غرب کشور، صنعتگران نوع دوست، خير و نيكوكار آمادگی خود را برای پیوستن به شبکه امداد رسانی و کمک در زمینه‌های مورد نیاز برای تسکین آلام آسیب دیدگان اعلام کردند.


با اعطای ضمانت‌نامه به واحدهای صنعتی، براي یک هزار و 797 نفر شغل جديد ايجاد شد

بر اساس گزارش صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک که از بازدید و نظارت میدانی از واحدهای صنعتی به‌دست آمده است، وضعیت فعالیت واحدهای بازدید شده بر اساس سه شاخص سبز (فعال)، زرد (نیمه فعال) و قرمز (غیرفعال) تفکیک شده است.


خسارت بيش از 230 میلیارد تومانی سیل اخیر به واحدهاي توليدي و زیرساخت شهرک‌های صنعتی

فتحعلی محمدزاده گفت: پس از بروز سیلاب در استان‌های گلستان و مازندران، با هماهنگی‌های انجام شده، سیل بند شهرک‌های صنعتی استان‌های دیگر را تقویت و نقاط ضعف و قوت شهرک‌ها را از نظر وقوع سیلاب بررسی کردیم. تا امروز این اقدامات موفق بوده و توانستیم از سرمایه‌هایی که در شهرک‌ها بوده، صیانت کنیم.


افزایش تلاش کارکنان در راستای تحقق رونق تولید/ تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت برای کمک به سیل زدگان

رضا رحمانی در دیدار نوروزی با کاركنان اين وزارتخانه و فعالان صنعت، معدن و تجارت، ضمن تبریک سال جدید گفت: امیدوارم در سال جدید با افزایش تلاش به رونق تولید که شعار سال 1398 است، دست پیدا کنیم.


ايجاد هم‌افزايي در مسير رونق توليد/ اتفاق نظر تمامي اركان نظام براي حمايت از توليد در شرايط حساس كنوني

محسن صالحي‌نيا در ديدار نوروزي با معاونان، مديران و كاركنان اين سازمان با اشاره به نامگذاري سال 1398 به عنوان "رونق توليد" از سوي مقام معظم رهبري، گفت: امسال را با هماهنگي و هم‌افزايي مضاعف با ديگر دستگاه‌ها و صرف انرژي بيشتر براي نيل به اهداف مورد نظر براي تحقق شعار وزين سال آغاز مي‌كنيم.


اجرای ۳ محور اصلی برای افزایش کارآیی صنایع کوچک در سال 1398/ ۴۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی به بنگاه‌های کوچک تزریق می‌شود

محسن صالحی‌نیا اظهار داشت: در سال 1398 برای سازمان صنایع کوچک و شهرك‌هاي صنعتي ايران ۳ محور اصلی تهیه و تنظیم شده است تا با توجه به تحریم‌های موجود و با به‌کارگیری حداکثری از ظرفیت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شاهد رشد صنعت و اقتصاد باشیم.


نحوه جبران خسارت واحدهای تولیدی سیل زده در نشست آینده دولت تصمیم‌گیری می‌شود

رضا رحمانی اظهار داشت: برآورد خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی آسیب دیده از سیل انجام شده و تلاش می‌شود تا این واحدها سریعاً وارد مدار تولید شوند.


استان‌های سیل زده در اختصاص منابع اولویت دارند/ نظام بيمه‌اي در كشور بايد تقويت شود

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در نشست شوراي هماهنگي مدیریت بحران كشور با حضور نمایندگان ارشد دستگاه‌ها با موضوع ارائه گزارش که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر هر قول و وعده‌ای که داده می‌شود، باید متناسب با امکانات و منابع دولت باشد. تا کنون هم خیلی قول و وعده داده شده است که البته همه آن‌ها را انجام خواهیم داد. از دوستان می‌خواهم که با هماهنگی این کار را انجام دهند.


شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور به حالت آماده باش درآمدند

بر اساس دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران عامل شرکت‌‌هاي شهرک‌های صنعتی استان‌ها موظف‌اند از تمام امکانات برای جلوگیری از وقوع سیل و آبگرفتگی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استفاده کرده و مانع از آسیب دیدن واحدهای تولیدی شوند.


رعايت موارد ايمني مرتبط با جاري شدن سيل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض آسيب

همايون توفيقي ضمن ابراز همدردي با هموطناني كه در بارندگي‌هاي چشمگير اخير در كشور و جاري شدن سيل در برخي از شهرها و روستاها، متحمل خسارت‌هاي جاني و مالي شده‌اند، از مديران عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها خواست موارد ايمني مرتبط با جاري شدن سيل در شهرك‌ها و نواحي صنعتي در معرض آسيب را به دقت رعايت نمايند.


مسأله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال "رونق تولید" نام‌گذاری کردند.


سال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تأکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.


پيام مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به مناسبت فرارسيدن ولادت باسعادت مولاي متقيان حضرت امام علی(ع) و عيد سعيد نوروز پيامي صادر كرد.


10 درصد فضای شهرک های صنعتی را به فضای سبز اختصاص دهیم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد گفت: ما موظفیم 10 درصد از فضای شهرک های صنعتی را به فضای سبز اختصاص دهیم.


ديدار مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي يزد با خانواده معظم شهدا به مناسبت دهه مبارك فجر

همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد با حضور در منزل خانواده معظم 4 شهيد سرفراز شهرستان يزد نسبت به آنان اداي احترام نمود.


حضور فعال شركت شهركهاي صنعتي يزد در نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از حضور فعال اين شركت در نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب كه به مناسبت چهلمين سال پيروزي شكوهمند انقلاب برپا شده است، خبر داد.


روحيه كارآفريني در افزايش بهره وري واحدهاي صنعتي اثرگذار است

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد از برگزاري اولين جلسه كارگروه تخصصي با حضور بانوان كارآفرين و فعال صنعتي به رياست مدير كل دفتر امور بانوان و خانواده به ميزباني شركت شهركهاي صنعتي استان يزد خبر داد.


اشتغال موتور محرك توسعه و رونق اقتصادي است

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي يزد در ديدار با مديركل امور بانوان و خانواده استانداري بر نقش بانوان در ايجاد اشتغال و كارافريني در توسعه استان تاكيد كرد.


بیش از هر زمان دیگری به نقش موثر زنان در توسعه اقتصادی نیاز داریم/حمایت استان از زنان کارآفرین و رونق مشاغل خانگی

محمدعلی طالبی با تاکید بر حمایت دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی استان از زنان کارآفرین و تسهیلگری در مسیر رونق مشاغل خانگی بیان کرد: بیش از هر زمان دیگری به نقش موثر زنان در توسعه اقتصادی نیاز داریم.


وزیر صنعت طرح توسعه کاغذکار کسری یزد را افتتاح کرد

طرح توسعه کاغذکار کسری یزد با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان شهرستان‌های یزد و حوزه انتخابیه مهریز، استاندار و جمعی از مسئولان ارشد استان در یزد افتتاح شد.


فرآیند تسهیل‌گری صنایع به استان‌ها تفویض شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت حمایت از تولید کنندگان را یکی از اولویت‌های جدی دولت دانست و گفت: اختیارات تسهیل‌گری صنایع کشور به استان‌ها تفویض شده است.


لزوم رفع نیازهای بخش خصوصی توسط مراکز کسب و کار

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: رفع نیازهای بخش خصوصی مهمترین ویژگی مراکز کسب و کار در شهرک‌های صنعتی است.


مرکز خدمات فناوري و کسب و کار شهرك صنعتي يزد با حضور وزیر صمت به بهره برداری رسید

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي يزد به مناسبت چهلمين سال پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت خبر داد.


افتتاح يك واحد توليدي در شهرك صنعتي مهريز

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح واحد توليد كننده انواع آجر نسوز نما همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر در شهرك صنعتي مهريز خبر داد.


حضور 6 واحد توليدي در نمايشگاه توانمنديهاي شهرستان مهريز

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از حضور 6 واحد توليدي مستقر در شهرك صنعتي مهريز در نمايشگاه توانمنديهاي اين شهرستان خبر داد.


افتتاح فاز 2 شركت آرمان سلولز در شهرك صنعتي فولاد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح فاز دوم واحد توليد پوشك نوزاد همزمان با ايام ا... دهه مبارك فجر در شهرك صنعتي فولاد اشكذر خبر داد.


افتتاح دفتر همكاري اموزش شاخه كار و دانش در شهرك صنعتي يزد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح دفتر همكاري آموزش شاخه كار و دانش در مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك صنعتي يزد خبر داد.


افتتاح دفتر نمايندگي مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران در شهرك صنعتي يزد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد از افتتاح دفتر مركز اموزش و تحقيقات صنعتي ايران در مركز خدمات فناوري و كسب و كار استان يزد در شهرك صنعتي يزد خبر داد.


37 طرح در داوری نخستین رویداد« ایده شو » نساجی یزد شرکت کرد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: 37 طرح و ایده در نخستین رویداد استارت آپ (فناوری بالا) صنعت نساجی این استان با عنوان « ایده شو » در حاشیه دومین نمایشگاه تخصصی منسوجات خانگی و آیین گشایش سومین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و موکت یزد شرکت کرد.


مشكلات شهرك هاي صنعتي مهريز و يزدمهر مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: در راستاي بررسي مشكلات و كمبودهاي شهركها و نواحي صنعتي استان و اجراي سياستهاي دولت تدبير و اميد مشكلات شهرك هاي صنعتي مهريز و يزدمهر مورد رسيدگي قرار گرفت.


راه اندازی دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه در میبد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: این دفتر قرار است در زمینه ارتقا،بازسازی بسیاری از تکنولوژی ها ورفع نیازمندی فناورانه در شهرک صنعتی فعالیت کند.


پيگيري رفع مشكل تلفن 5 شهرك و ناحيه صنعتي استان يزد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات بر ضرورت تکمیل زیرساختهای مخابراتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان یزد تاکید کرد.


بررسي مشكلات پروژه هاي عمراني شركت شهركهاي صنعتي استان يزد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: مشكلات پروژه هاي عمراني در دست اجرا در شهركها و نواحي صنعتي استان با حضور صادقيان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد در محل شركت مورد بررسي قرار گرفت.


مشكلات شهرك صنعتي فولاد مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: در راستاي بررسي مشكلات و كمبودهاي شهركها و نواحي صنعتي استان و اجراي سياستهاي دولت تدبير و اميد مشكلات شهرك صنعتي فولاد مورد رسيدگي قرار گرفت.


تعيين تكليف 59 پرونده راكد در شركت شهركهاي صنعتي استان يزد

جلسه شوراي حل اختلاف شرکت شهرکهای صنعتی با حضور صبوري نژاد داور و نماينده حقوقي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران، در محل شركت برگزار شد.


رویداد استارتاپ صنعت نساجی یزد برگزار می‌شود

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی یزد گفت: اولین رویداد استارتاپ(فناوری بالا) صنعت نساجی این استان با عنوان ' ایده شو'، روز 29 آذر ماه جاری در دانشگاه یزد برگزار می‌شود.


كسب عنوان شايسته تقدير شركت شهركهاي صنعتي استان يزد در جشنواره شهيد رجايي

در آیین معرفی و تجلیل از دستگاه‌های اجرایی استان یزد که به عنوان جشنواره استانی شهید رجایی با حضور زماني قمي استاندار و همزمان با آغاز هفته دولت برگزار شد ، شرکت شهركهاي صنعتي استان به عنوان دستگاه شايسته تقدير معرفی شد.


شرکت صنایع آرمان سلولز اشکذر افتتاح شد

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد گفت: به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار یزد و معاونان استاندار شرکت صنایع آرمان سلولز اشکذر با ایجاد اشتغال بیش از ٣٠٠ نفر افتتاح شد.


افتتاح يك واحد توليدي در شهرك صنعتي اردكان

همزمان با هفته دولت يك واحد توليدي در شهرك صنعتي اردكان به بهره برداري رسيد.


حضور 35 واحد صنعتی استان يزد در بزرگترین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک ایران

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان يزد از حضور 35 واحد صنعتي از شهركها و نواحي صنعتي استان يزد در بزرگترين نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک ایران خبرداد.


با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)

با حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران رونمایی شد: سامانه «سککوک»(سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار)


در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه ای تاكيد شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها

در مراسم امضاي تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دانشگاه فنی و حرفه¬ای مطرح شد: ايجاد بسترهاي لازم براي توسعه فضای کسب و کار و استارت آپ¬ها


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک درهمایش روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای خبرداد: تربیت نیروی تخصصی مورد نیاز بخش صنعت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای

مديرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یگانه راهکار خروج از بن‌بست در وضعيت اشتغال را تمركز بر روي کارآفرینی جوانان متعهد و ماهر برشمرد و گفت: با همكاري دانشگاه فني و حرفه اي نيروهاي متخصص را تربيت و جواناني كارآفرين وارد بخش صنعت خواهيم كرد.
افتتاح بیستمین نمایشگاه بين المللي کیف و کفش تبریز با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک مطرح کرد: حمایت از بازارهای صادراتی کیف و کفش ایران


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:تدوين پيش نويس لايحه حمايت از فعاليت شركت هاي مديريت صادرات


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک خبرداد: برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری« روز حمايت از صنايع كوچك »

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در آيين تجليل از صنعتگران برتر استان گيلان به مناسبت گراميداشت روز صنعت،معدن وتجارت از برگزاری بزرگترین نمایشگاه واحدهای تولیدی در ۲۱ مردادماه سال جاری، روز حمايت از صنايع كوچك خبر داد.


معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک خبرداد : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت در جلسه شورای راهبری طرح توسعه صنعت پوشاک : اختصاص100 میلیارد ریال یارانه به طرح ملی توسعه صنعت پوشاک در هراستان صورت بلاعوض


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبرداد: راه اندازي مجدد201 واحد صنعتی در کشور طي سه ماه اخير

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اقدام های انجام شده توسط دولت، طی سه ماه گذشته 201 واحد صنعتی تعطیل شده در کشور به طور مجدد راه اندازی شد.در آستانه فرارسيدن 21مرداد، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 1000واحد صنعتي

در آستانه فرارسيدن 21مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود: نمايشگاه صنايع كوچك ايران با حضور بيش از 700واحد صنعتي


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک: سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک :سود تسهیلات صنایع کوچک هشت درصد کم می شود


معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك تاكيد كرد:حفظ واحدهای تولیدی اولویت وزارت صنعت است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی کشور گفت: این سازمان حفظ واحدهای تولیدی موجود کشور را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد: اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك/ شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک

مديرعامل سازمان صنايع كوچك وشهركهاي صنعتي ايران خبرداد:اعطاي يارانه سود تسهيلات بانكي از محل اعتبارات منابع داخلي به طرح ملي پوشاك /شناسایی و معرفی سرمایه‌گذاران روستایی برای تولید پوشاک


رحماني معاون وزيرصنعت ، معدن وتجارت : طرح تکمیل زنجیره صنایع معدنی در سال جاری در کشور اجرا می شود

معاون وزيردرامور توليد و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعلام كرد: طرح تكميل زنجيره صنايع معدني در سال جاري در كشور اجرا مي گردد.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي تاكيد كرد: افزايش اشتغال پايدار و GDP كشور با حمايت از صنايع كوچك وواحدهاي صنعتي دانش بنيان

معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در نشست بررسي روند اجراي پروژه شناسايي ظرفيت هاي توليد ملي اعلام كرد: حمايت از صنايع كوچك و واحدهاي صنعتي دانش بنيان در بازه اي زماني كوتاهي مي توان شاهد افزايش اشتغال پايدار در كشور بود.


مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در بازديد از واحدهاي صنعتي شهرك صنعتي راوند كاشان تاكيد كرد: پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران

در بازديد معاون‌ وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران از شهرك صنعتي راوند كاشان بر پرداخت تسهيلات ويژه به صنعتگران تاكيد شد.